Jesteś tutaj: Start / Z życia szkoły / Instaling

Instaling

to aplikacja do szybkiej nauki słówek m.in. j. niemieckiego.

XVI Edycja Programu InstaLing dla Szkół

odbywa się pod patronatem MEN!

Co daje instaling?

Ucz się efektywnie

Najlepsze efekty daje krótka, ale systematyczna nauka. Rozwiązuj codziennie kilkuminutowe sesje, poznawaj nowe słówka, utrwalaj te, które zostały już poznane i powiększaj swoją znajomość słownictwa każdego dnia.

Używaj gdziekolwiek jesteś

Umożliwia codzienną naukę w dowolnych warunkach. W domu, w szkole, w autobusie. Na komputerze, tablecie lub smartfonie. Z InstaLing można korzystać wszędzie.

Obserwuj postępy

Umożliwia monitoring postępów i systematyczności pracy uczniów/dzieci dzięki dostępowi do przejrzystych raportów i podglądowi w zaangażowanie nauki słownictwa.

Dziecko rozpoczyna pracę z niewielkim zestawem nowych słówek do nauki. Nauka realizowana jest poprzez quiz, w którym dziecko dopasowuje słówka bądź frazy do zdania wyświetlonego na ekranie. Dodatkowo można posłuchać wymowy każdego słowa, przygotowanej przez profesjonalnego lektora. Pojedyncza sesja trwa od kilku do kilkunastu minut, dzięki czemu unika się monotonii i znużenia dziecka.

Więcej informacji na stronie: https://instaling.pl/